POPIS NAŠICH LEKCÍ

ALPINNING

Alpinning je skupinová aktivita, která je vhodná pro všechny věkové kategorie. Na speciálně upravených chodících trenažérech se pohybujeme tak, jak je to pro nás nejpřirozenější chůzí. Dle fyzických možností si nastavíme zátěž, sklon chodící plochy a za zvuku příjemné rytmické hudby chodíme.  

KRUHOVÝ TRÉNINK

Kruhový funkční trénink je vysokointenzivní intervalové cvičení, při kterém se na 12-14 stanovišťích procvičí celé tělo. Za jeden trénink se jeden kruháč projede 3-4x. Cviky na stanovištích jsou voleny tak, aby se po době vždy procvičovala jiná partie.

PRONÁJEM SÁLU

Pronájem sálu: dle telefonické domluvy.

OSOBNÍ TRÉNINK

Osobní trénink: kondiční a silová příprava sportovců, diagnostika pohybového systému, kompenzační cvičení a mobilita (PO - PÁ, 6:30 - 17:30 dle telefonické domluvy).

FLY JÓGA

Fly jóga je cvičení ve speciální síti. Lekce je rozdělena na několik částí – protažení,

kardio, ale také základní akrobatické prvky. Královnou D-Yogi Fly jsou inverzní pozice, vyvěšení hlavou dolů. Páteř se odblokuje, okysličí. Toto cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie.

POWER JÓGA

Power jóga je cvičení, které vychází z klasické jógy, využívá jejích principů, pozic, filozofie a je navíc obohaceno o moderní prvky. Pro Power jógu je typické dynamické střídání pozic, které rozvíjí flexibilitu a sílu jedince. Spojením správného dýchání a pozic dochází k probuzení středu těla a k povzbuzení metabolismu.

PILATES

Pilates je cvičební systém, který rovnoměrně posiluje tělo a zlepšuje jeho držení. Důraz je přitom kladen na správné dýchání, koncentraci, kontrolu pohybů, přesnost a plynulost cviků. Cviky se zaměřují na posílení oblastí beder, břicha a hýždí ze kterého všechny pohyby vycházejí. 

stretching_yoga_pose_5735.png

JOGALATES

Jogatalates se zaměřuje na posílení středu těla, zlepšení stability bederní páteře a dosažení pružného, ale zároveň i silného těla.