POPIS NAŠICH LEKCÍ

ALPINNING

Alpinning je skupinová aktivita, která je vhodná pro všechny věkové kategorie. Na speciálně upravených chodících trenažérech se pohybujeme tak, jak je to pro nás nejpřirozenější chůzí. Dle fyzických možností si nastavíme zátěž, sklon chodící plochy a za zvuku příjemné rytmické hudby chodíme.  

TRX

TRX je cvičení na závěsném systému umožňuje celou řadu technik, které se dají provádět kdekoli, kdykoli a kýmkoli. Bez ohledu na fyzickou zdatnost cvičence. Ať je vaším cílem rehabilitovat po zranění, zvyšovat fyzickou kondici nebo vrcholově soutěžit, patří k tomu trénink s TRX.

FLY JÓGA

Fly jóga je cvičení ve speciální síti. Lekce je rozdělena na několik částí – protažení,

kardio, ale také základní akrobatické prvky. Královnou D-Yogi Fly jsou inverzní pozice, vyvěšení hlavou dolů. Páteř se odblokuje, okysličí. Toto cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie.

POWER JÓGA

Power jóga je cvičení, které vychází z klasické jógy, využívá jejích principů, pozic, filozofie a je navíc obohaceno o moderní prvky. Pro Power jógu je typické dynamické střídání pozic, které rozvíjí flexibilitu a sílu jedince. Spojením správného dýchání a pozic dochází k probuzení středu těla a k povzbuzení metabolismu.

PILATES

Pilates je cvičební systém, který rovnoměrně posiluje tělo a zlepšuje jeho držení. Důraz je přitom kladen na správné dýchání, koncentraci, kontrolu pohybů, přesnost a plynulost cviků. Cviky se zaměřují na posílení oblastí beder, břicha a hýždí ze kterého všechny pohyby vycházejí. 

JUMPING

Jumping je cvičení v aerobním pásmu, které maximálně spaluje tuky. Balančnímy cviky se zapojují svaly, které jiným cvičením neposílíte. Naše speciálně vyrobené jumpy nezatěžují klouby. Cvičení je koordinovaná sestava cviků, skoků a balančních prvků, které jsou propejeny zábavnou, ale vysoce účinnou formou. Jumping je ideálním prostředkem na zlepšení Vaší kondice. 

BODYSTYLING

Bodystyling je kombinace klasického aerobiku a posilování, která slouží k zahřátí celého těla. Tempo se střídá podle toho, které svalové skupiny zrovna procvičujeme, přičemž byste měli periodicky střídat svaly horních a dolních končetin, aby nedošlo k jejich přetížení. 

FITBALL

Fitball  je posilovací a balanční cvičení na velkých nafukovacích míčích, které obsahuje některé z rehabilitačních prvků zlepšující stabilitu i ohebnost páteře a posilovací cviky pro zpevnění i tvarování postavy. Patří mezi hodiny, při kterých se maximálně šetří kloubní systém našeho těla.

BOOT CAMP

Mírnější forma tréninkového programu americké armády. Jedná se o jedno z

nejefektivnějších, teamových outdoor/indoor kondičních programů, kde si lze kvalitně zlepšit jak fyzickou, tak i psychickou kondici.

PUMP

Zábavný skupinový posilovací a kardiovasculární trénink. Jedná se o aktivní cvičení

snakládací činkou, kdy se během jedné lekce zapojí do činnostivšechny svalové partiedíky

cvikům jako jsou dřepy, výpady, tlaky a zdvihy.

GRAVID FLY JÓGA

Lekce jsou určené zejména nastávajícím maminkám, ženám po porodu a

ženám, které se o těhotenství pokoušejí. Nácvik práce pánevního dna, hlubokého

stabilizačního systému, minimalizace vzniku rozestupu břišních svalů zachování

kondice. Větší část lekce je vedena v síti, část lekce je však vedena mimo síť za

užití jiných cvičebních pomůcek.

OSOBNÍ TRÉNINK

Osobní trénink: služby osobního trenéra včetně výživového poradenství založené na individuálním přístupu a specifických potřebách klienta. Maximální počet osob – 1 až 2. 

PRONÁJEM SÁLU

Pronájem sálu: více informací volat +420 773 320 340.

KRUHOVÝ TRÉNINK

Kruhový funkční trénink je vysokointenzivní intervalové cvičení, při kterém se na 12-14 stanovišťích procvičí celé tělo. Za jeden trénink se jeden kruháč projede 3-4x. Cviky na stanovištích jsou voleny tak, aby se po době vždy procvičovala jiná partie.

BŘICHO A ZADEK

Břicho a zadek  je lekce zaměřená na formování celého těla, především na problematické partie břicha a hýždí. Tělo rovnoměrně zpevníte, zformujete i posílíte. Lekce spojuje spalovací dynamické cvičení s posilováním, cvičíte s váhou vlastního těla i s využitím posilovacích pomůcek.

  • Instagram
  • Facebook Nika Fit Zlín

@ 2018 Designed by FINELIFT (C) Matej Vranek

  • FINELIFT
  • Instagram
  • Facebook Nika Fit Zlín

+420 732 177 193